h_butt1.gifzasady.gifh_butt3.gifh_butt4.gifh_butt5.gifh_butt6.gifh_butt7.gifrace_08.jpg
Login:

Hasło:
przypomnij haslo

Konkurs polecających - miliony do wygrania - szczegóły tutaj


Regulamin:

1. Postanowienia ogólne
 1.1 W razie zmian w niniejższym regulaminie zostanie wysłana stosowna informacja o tym fakcie do wszystkich użytkowników na adres email podany podczas rejestracji lub zmieniony później w opcjach gry
 1.2 Akceptując regulamin, zgadzasz się na wysyłanie masowych wiadomości mail na adres podany podczas rejestracji oraz zmieniony w opcjach gry. Wiadomości te mogą dotyczyć zarówno gry jak i mogą to być wiadomości reklamowe innych serwisów.
 1.3 Osoba rejestrująca się jednocześnie wyraża zgodę na pobieranie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie jej danych osobowych.
 1.4 Osoby łamiące regulamin będą karane banem trwającym do odwołania.
2. Rejestracja użytkownika
 2.1 Użytkownikiem może zostać wyłącznie osoba fizyczna.
 2.2 Użytkownikiem nie mogą zostać grupy osób(np. koledzy, rodzina, itp..)
 2.3 Każda osoba dokonująca czynności rejestracyjnych akceptuje wszystkie punkty i podpunkty tego regulaminu.
 2.4 Wypełnienie pól w formularzu rejestracyjnym oznaczonymi gwiazdką (*) jest obowiązkowe.
 2.5 Dla poprawy bezpieczeństwa kont użytkowników, hasła w grze są kodowane i nie ma możliwości ich późniejszego odzyskiwania. Zagubienie hasła może wiązać się z utratą konta i serwis nie bierze za to odpowiedzialności.
3. Gra
 3.1 Dokonując rejestracji w grze zaświadczasz, że masz ukończone 18 lat lub rejestrujesz się mając na to pozwolenie od rodzica/opiekuna.
 3.2 Z opcji sms w grze mogą korzystać wyłącznie osoby które ukończyły 18 lat.
 3.3 Zabronione jest używanie jakichkolwiek skryptów ułatwiających grę -wykrycie tego typu działań będzie karane zawieszeniem konta.
 3.4 Zabronione jest używanie słów uznanych potocznie za wulgarne oraz reklamowania innych serwisów bez wyraźnego pozwolenia administratora.
 3.5 Każdy użytkownik może posiadać w serwisie tylko i wyłacznie jedno konto.
 3.6 Jeden użytkownik może założyć i posiadać tylko jeden team. Jeśli chce założyć nowy team musi przekazać aktualny innemu użytkownikowi.
 3.7 Jeden użytkownik może być członkiem tylko jednego teamu. Jeśli chce przejść do innego teamu musi uprzednio wypisać sie z aktualnego.
 3.8 Gra jest ciągła - brak resetów kont użytkowników.

xracer.pl 2009-2011
By implanty Gliwice